O nás

Firma vznikla na podzim roku 2009 odkoupením zařízení na tryskání a metalizaci od původního majitele.

Počátkem roku 2010 jsme se přestěhovali na vlastní pozemek v areálu bývalého Zemědělského družstva v Přešticích. Zde se vybudovalo zázemí firmy – kancelář, sociální zařízení a šatny pro zaměstnance. Dále byl zprovozněn sklad na materiál ke tryskání a metalizaci. K výrobě stlačeného vzduchu sloužily původně dva stavební kompresory, písek byl uskladněn pod přístřeškem. Koncem roku 2010 byl zakoupen stacionární kompresor s pohonem el.motorem o výkonu 45 Kw.

V roce 2011 byla navázána užší spolupráce s firmou EKO povrchová úprava materiálů Janovice a společně byl vybudován otevřený přístřešek na tryskání, takže je možné tryskat i v nepříznivém počasí. Firma je také vybavena mobilním tryskáním. K tomuto účelu slouží Avia A 75 valník s hydraulickým čelem a kompresorem.

 

Zabýváme se:


Tryskání
 

  • základní úprava povrchu před aplikací nátěrových hmot
  • nejúčinnější metoda  jak odstranit z materiálu staré nátěry a rez


Jsme schopni otryskat výrobky jakýchkoli rozměrů a to jak v sídle firmy nebo kdekoli jinde.

Metalizace

  • jinak nazývána také šopování nebo žárové zinkování, zabraňuje průniku vlhkosti a kyslíku k povrchu kovu, čímž jej chrání před korozí
  • prodlužuje životnost metalizované konstrukce


Provádíme metalizaci všech konstrukcí podle přání zákazníka. Metalizaci je možné provádět také přímo na místě u zákazníka.